GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Other
gu: અન્ય

en: Result
gu: પરિણામ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
