GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: License
he: רישיון

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: - None -
he: - ללא -

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Other
he: אחר

en: Result
he: תוצאה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Notes:
he: הערות:

en: Machine Name
he: שם מכונה
