GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: License
hu: Licenc

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Other
hu: Egyéb

en: File type
hu: Fájltípus

en: Result
hu: Eredmény

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Dataset
hu: Adatkészlet

en: Test settings
hu: Teszt beállítások

en: Data Source
hu: Adatforrás

en: Contributors
hu: Közreműködők

en: Notes:
hu: Megjegyzések:

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Failed to create directory @directory.
hu: Nem sikerült létrehozni a könyvtárat: @directory.
