GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
