GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: License
ja: ライセンス

en: Version
ja: バージョン

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: - None -
ja: - なし -

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Unknown
ja: 不明

en: Other
ja: その他

en: Result
ja: 結果

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Test settings
ja: Test の設定

en: Notes:
ja: 注意:

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: File metadata
ja: ファイルメタデータ
