GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Other
jv: Liyané

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Notes:
jv: Cathetan:
