GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Help
ka: დახმარება

en: Add
ka: დამატება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Other
ka: სხვა

en: Result
ka: შედეგი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
