GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Notes:
km: ចំណាំ ៖
