GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: License
kn: ಪರವಾನಗಿ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Dataset
kn: ದತ್ತಾಂಶಗಳು

en: Notes:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು:

en: Date and Time
kn: ದಿನಾಂಕ ಹಾಗು ಸಮಯ
