GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Other
ku: هیتر

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Notes:
ku: تێبینییەکان:
