GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: License
lt: Licenzija

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Other
lt: Kiti

en: Result
lt: Rezultatas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Notes:
lt: Pastabos:
