GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: License
lv: Licenze

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Other
lv: Citi

en: Result
lv: Rezultāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Notes:
lv: Piezīmes:
