GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mk: Одстрани

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај
