GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: License
ml: ലൈസൻസ്

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Result
ml: തത്ഫലം
