GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
