GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: License
nl: Licentie

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Upload new file
nl: Nieuw bestand uploaden

en: Other
nl: Andere

en: File type
nl: Bestandstype

en: Result
nl: Resultaat

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Test settings
nl: Instellingen testen

en: Data Source
nl: Databron

en: Notes:
nl: Aantekeningen:

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
