GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
