GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: License
pl: Licencja

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Other
pl: Inne

en: Result
pl: Wynik

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Notes:
pl: Uwagi:

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
