GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: License
ru: Лицензия

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Test
ru: Тест

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Upload new file
ru: Загрузить новый файл

en: Other
ru: Другое

en: Result
ru: Результат

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Dataset
ru: Набор данных

en: Test settings
ru: Настройки тестирования

en: Data Source
ru: Исходные данные

en: Notes:
ru: Примечания:

en: Date and Time
ru: Дата и время

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Delete Dataset
ru: Удалить набор данных
