GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit
