GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Value
si: අගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Help
si: සහාය
