GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: License
sk: Licencia

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Other
sk: Ostatné

en: File type
sk: Typ súboru

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Notes:
sk: Poznámky:

en: Machine Name
sk: Strojový názov
