GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Unknown
sl: Neznan

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime
