GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
