GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: License
sv: Licens

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Unknown
sv: Okänd

en: Other
sv: Övriga

en: Result
sv: Resultat

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Dataset
sv: Datauppsättning

en: Test settings
sv: Testa inställningarna

en: Data Source
sv: Datakälla

en: Contributors
sv: Bidragare

en: Notes:
sv: Anteckningar:

en: Date and Time
sv: Datum och tid

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
