GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Other
te: ఇతర

en: Result
te: ఫలితం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Notes:
te: గమనికలు:
