GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: License
ug: ئىجازەت

en: Test
ug: سىناق

en: - None -
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Other
ug: باشقا
