GenoRing (1.0.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
