GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: On
bg: Включи

en: Image
bg: Снимка

en: Audio
bg: Музика

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Audio file
bg: Аудио файл
