GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: On
fa: روشن

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Video
fa: ویدیو

en: Document
fa: سند

en: Audio file
fa: فایل صوتی

en: Wide
fa: پهن

en: Narrow
fa: باریک

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
fa: یک فایل یا سند بارگذاری شده، مانند PDF.
