GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Document
az: Sənəd

en: Video file
az: Video fayl

en: Wide
az: Geniş

en: Editorial
az: Redaksiya
