GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: On
be: На

en: Image
be: Малюнак

en: Audio
be: Аўдыё

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Wide
be: Шырокі

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
