GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
