GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Document
eu: Dokumentua

en: Wide
eu: Zabal

en: Narrow
eu: Estu
