GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: On
he: פעיל

en: Image
he: תמונה

en: Audio
he: אודיו

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Video file
he: קובץ וידאו

en: Wide
he: רחב

en: Narrow
he: צר
