GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Image
is: Mynd

en: Audio
is: Hljóð

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu
