GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: On
it: Acceso

en: Image
it: Immagine

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Document
it: Documento

en: Audio file
it: File audio

en: Video file
it: File video

en: Wide
it: Largo

en: Max 1300x1300
it: Massimo 1300x1300

en: Max 2600x2600
it: Massimo 2600x2600

en: Max 325x325
it: Massimo 325x325

en: Max 650x650
it: Massimo 650x650

en: Narrow
it: Stretto
