GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು
