GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: On
oc: Activat

en: Image
oc: Imatge

en: Audio
oc: Àudio

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh
