GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Image
ro: Imagine

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Audio file
ro: Fișier audio

en: Video file
ro: Fișier video

en: Wide
ro: Larg

en: Max 1300x1300
ro: Maxim 1300x1300

en: Max 2600x2600
ro: Maxim 2600x2600

en: Max 325x325
ro: Maxim 325x325

en: Max 650x650
ro: Maxim 650x650

en: Narrow
ro: Îngust

en: Use local images for reusable media.
ro: Utilizați imagini locale pentru suporturi reutilizabile.

en: A locally hosted audio file.
ro: Un fișier audio găzduit local

en: A locally hosted video file.
ro: Un fișier video găzduit local.
