GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Image
te: బొమ్మ

en: Max 1300x1300
te: గరిష్టంగా 1300x1300

en: Max 2600x2600
te: గరిష్టంగా 2600x2600

en: Max 325x325
te: గరిష్టంగా 325x325

en: Max 650x650
te: గరిష్టంగా 650x650
