GenoRing Recipe (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Image
vi: Ảnh

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Document
vi: Tài liệu
