Gentle User Reminder (4.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Date
af: Datum

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Other
af: Ander

en: Authored on
af: Geskep op
