Gentle User Reminder (4.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Other
cs: Jiné

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno
