Gentle User Reminder (4.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Other
el: Άλλο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Interval
el: Περίοδος
