Gentle User Reminder (4.0.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Date
it: Data

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Other
it: Altro

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Interval
it: Intervallo
