Gentle User Reminder (4.0.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Date
jv: Tanggal

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Other
jv: Liyané

en: Authored on
jv: Ditulis nang
