Gentle User Reminder (4.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Authored on
sq: Krijuar më
