Gentle User Reminder (4.0.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Date
tr: Tarih

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Other
tr: Diğer

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Interval
tr: Aralık
