Gentle User Reminder (4.0.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi
